تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

کسپرسکی ۲۰۱۷ با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید

رای دادن به این پست
banner

در باب آنتی ویروس ها نوشته ای داریم با عنوان “کسپرسکی ۲۰۱۷ با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید” که پیشتر بدان میپردازیم.

Share/Save/Bookmark

 

شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴

 

“فن آوری آی تی” – فیدبک های خوب از فارسی‌سازی این تولیدات باعث شده‌ است که هرساله انتشار ورژن فارسی در برنامه کار کسپرسکی و ایدکو به نوعی توزیع‌کننده این کالا برای هموطنان فارسی‌زبان باشد.

کمپانی ایدکو، توزیع کننده آنلاین تولیدات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، برای نخستین بار ورژن‌های فارسی و انگلیسی روشهای امنیت خانگی کسپرسکی ۲۰۱۷ را به‌طور در یک زمان ارائه می‌کند.

به نوشته “فن آوری آی تی” از روابط عمومی ایدکو، این کمپانی به نوعی توزیع‌کننده آنلاین تولیدات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، امسال نیز به رسم سال‌های قبلی، آنتی‌ویروس، شبکه جهانی وب سکیوریتی و توتال سکیوریتی ۲۰۱۷ کسپرسکی را ارائه می‌کند.
مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به آدرس http://irkaspersky.com/kaspersky-persian-2017 ورژن‌های فارسی ۲۰۱۷ کسپرسکی را دریافت نمایند.

فیدبک های خوب از فارسی‌سازی این تولیدات باعث شده‌ است که هرساله انتشار ورژن فارسی در برنامه کار کسپرسکی و ایدکو به نوعی توزیع‌کننده این کالا برای هموطنان فارسی‌زبان باشد.
با این وجود طی سال‌های قبلی ابتدا ورژن انگلیسی و بعد از آن با فاصله زمانی چندماهه ورژن فارسی این تولیدات ارائه می‌شد با اینحال این‌بار ایدکو در راستای گسترش رضایت خریداران و تسهیل دسترسی مصرف کنندگان در حرکتی تازه اقدام به انتشار در یک زمان ورژن فارسی و انگلیسی این تولیدات کرده‌است.

این مطلب چطوره؟  سه آنتی ویروس مشهور ویژه مرورگر شما

این خبر می‌افزاید که مثل دیگر تولیدات لابراتوار کسپرسکی در ورژن کسپرسکی ۲۰۱۷ نیز امکان استفاده از رایگان و آزمایشی یک‌ماهه ورژن‌های فارسی می باشد و مصرف کنندگان قادر اند بعد از طی دوره آزمایشی، آن را به ورژن یک‎ساله پیشرفت دهند. ورژن‌های فارسی تولیدات خانگی کسپرسکی مثل معمول از وب‌سایت رسمی و یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت و استفاده از است. علاقمندان قادر اند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین و دریافت ورژن آزمایشی این کالا به مدت یک‌ماه از مزایای بهره برداری از آن سود گیرند و در صورت علاقه آن را تهیه کنند.

آنتی‌ویروس کسپرسکی که جایزه‌های متعددی را در پرونده خود دارد و از آزمون‌های متعددی سربلند بیرون آمده‌است، کار جلوگیری از خطرات دیجیتالی را راحت می‌کند بدون آنکه از سرعت رایانه بکاهد. نگهداری در مقابل ویروس‌ها و ابزارهای جاسوسی، کمک به عملکرد درست و بهینه رایانه و کنترل راحت امنیت به‌صورت آنلاین از خصوصیت‌هایی است که مصرف کنندگان در آنتی‌ویروس ۲۰۱۷ کسپرسکی تجربه خواهندکرد.
بر اساس این خبر تولیدات کسپرسکی که تا اینجای کار مورد استقبال خریداران ایرانی بوده‌است مثل معمول از وب‌سایت رسمی و یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت و استفاده از است.

این مطلب چطوره؟  چرا باید آنتی ویروس اورجینال بخریم؟

کسپرسکی توتال سکیوریتی ۲۰۱۷ نیز راهکاری است که می‌کوشد وقتی خانواده‌ شما آنلاین هستند مطمئن باشید که آنها نه‌تنها به شبکه جهانی وب وصل هستند به‌خوبی از آنها نگهداری ‌شود. با این نرم‌افزار نگهداری از حریم شخصی خانواده، خاطرات و معلومات مصرف کنندگان، گسترش امنیت زمان خریدها و امور بانکی آنلاین و مراقبت از فرزندان مقدور خواهد بود.

کالا دیگر، شبکه جهانی وب سکیوریتی ۲۰۱۷ است که از ابزار شما در مقابل خطرات روز نگهداری می‌کند و آنها را ایمن تولید میکند، مراقب حریم شخصی و معلومات خصوصی شماست و امنیت را زمان انجام خریدها و امور بانکی برقرار می‌کند. این کالا از کودکان مراقبت کرده و به والدین امکان کنترل و نظارت بر فرزندان را می‌دهد. به علاوه از طرف دیگر عملکرد ابزار‌ها را گسترش می‌دهد و با کنترل راحت و آنلاین، امنیت مصرف کنندگان را بیش از قبل میسر می‌کند.

علاقه‌مندان قادر اند با مراجعه به وب‌سایت کسپرسکی آنلاین تولیدات موردنظر خود را تهیه کرده و از بروزترین تکنولوژی‌های روز زمینه امنیت معلومات سود گیرند.

این مطلب چطوره؟  هک کردن اتومبیل: یک تهدید حقیقی یا خبر تایید نشده‌ای ترسناک؟

ایدکو پیوسته با عرضه بروزترین تولیدات کسپرسکی در سطح کشور سعی در جلب رضایت خریداران خود دارد تا همراه با تکنولوژی‌های ایمنی روز دنیا، محیط مجازی را با کمترین دغدغه‌ای بابت مصونیت حریم شخصی و شغلی خود تجربه کنند.
فهرست فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نیز در نشانی www.irkaspersky.com و در قسمت نمایندگان قابل دسترس است.
 

امیدواریم نوشته “کسپرسکی ۲۰۱۷ با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به اخبار آنتی ویروس های اینترنتی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری