تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

کمک سنسورهای ایتنل به مصرف کنندگان در زمان خرید

رای دادن به این پست
banner

در باب تجارت الکترونیک نوشته ای داریم با عنوان “کمک سنسورهای ایتنل به مصرف کنندگان در زمان خرید” که پیشتر بدان میپردازیم.

کمپانی اینتل، در حال راه‌اندازی پلتفرم تازه ای است که می‌تواند خرید را برای خریداران جالب‌تر و به‌روزتر کند. با این وجود تکنولوژی روز به روز، تجربه خرید را پیشرفته‌تر می‌کند و آن را ارتقاء می‌دهد، با این وجود اینتل می‌خواهد رشدی فراتر از سرعت تکنولوژی داشته باشد و تجربه‌های پیشرفته‌تر و جالب‌تری برای مردم رقم بزند. این غول آی‌تی، در حال راه‌اندازی یک پلتفرم ویژه خرده‌فروشی است که می‌تواند سری‌ای از حسگرها، کیت‌های نرم‌افزاری و دیگر اجزای فروشگاهی را در یک بسته دور هم جمع کرده و سری‌ای مفید و اثربخش عرضه دهد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته انگجت، اینتل در جستجوی آن است که به روند موجودی گرفتن، عرضه بازخورد روی عادت‌های خرید و شخصی‌سازی آن سرعت بخشد و تا جایی که امکان دارد، در وقت مردم صرفه‌جویی کند. با این وجود فروشگاه‌ها هم از این برنامه اینتل نفع می‌برند و با این عمل، خیلی از امور برای آنها راحت می‌شود و می‌توانند به گونه ای بهتر و صحیح‌تر به مردم خدمت رسانی کنند. در این عرصه، سنسورهای اینتل اصلی ترین نقش را ایفا خواهند نمود.

این مطلب چطوره؟  گسترش فعالیت کمپانی آمازون در آمریکا

کمپانی اینتل برای پنج سال آتی، بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار روی صنعت خرده‌فروشی سرمایه‌گذاری می‌کند و تصمیم گرفته است که در این مدت با توجه به قابلیت ها و به علاوه از طرف دیگر موانعی که در این مسیر پیش رو دارد، به اهداف خود برسد. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که این شیوه، تنها راه حلی نیست که اینتل برای رسیدن به اهداف خود انتخاب کرده و دیگر راه‌حل‌ها نیز در راه هستند و در آتی‌ای نه‌خیلی دور علنی خواهند شد.

کمپانی مطرح شده، تصمیم گرفته است که این پلتفرم را در کنفرانس به نمایش بگذارد. مثلاً ShopperMXTM HIVE برای مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و به ‌طور کلی برای خرده ‌فروشی‌ها، پیش‌نمایشی از حقیقت مجازی را برای صفحات فروشگاهی راه‌اندازی کرده است. به طرز خلاصه می‌توان گفت اگر این پلتفرم کمپانی اپل، بتواند محدودیت‌های مرتبط به تکنولوژی را از قبل رو بردارد، به خوبی مورد استقبال مردم و منتقدین قرار می‌گیرد و می‌تواند خیلی زود مکان خود را در مارکت تکنولوژی بیابد.

این مطلب چطوره؟  گسترش قلمرو علی‌بابا با خصوصیت‌های دیتای تازه در جهان

احتمالا، اینتل نخستین اسمی نیست که در عرصه خرده‌فروشی می‌شنوید و مسلماً کمپانی‌های دیگری هم هستند که در این عرصه فعالیت می‌کنند، با اینحال اختلاف با دیگر کمپانی‌ها این است که پیوسته در بین رقیبان خود در صدر بوده و تولیداتی توانمند را به اسم خود ثبت کرده است. یکی از راه‌هایی که اینتل می‌تواند از روش آن در اشتغال شبکه جهانی وب اشیاء پیشرفت کند، بهره برداری از همین پلتفرم‌ها است.
  

امیدواریم نوشته “کمک سنسورهای ایتنل به مصرف کنندگان در زمان خرید” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تجارت الکترونیک قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری