تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

گزارش‌های مالی خبر از سود حیرت آور کمپانی اپل دارند

رای دادن به این پست
banner

در باب مدیریت ICT نوشته ای داریم با عنوان “گزارش‌های مالی خبر از سود حیرت آور کمپانی اپل دارند” که پیشتر بدان میپردازیم.

گزارش‌های مالی که اخیرا کمپانی اپل پخش کرده، مبین آن دارند که این کمپانی دوران سخت خود را پشت سر قرار داده است و اوضاع بهتری را پیش رو دارد.
مطابق این محاسبه و ارقام، اپل موفق شده است با این وجود برنامه‌ریزی خود، درآمدی شگفت‌آور را از خود برجای بگذارد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، کمپانی اپل مطابق رسم همیشگی این کمپانی و دیگر کمپانی‌های تکنولوژی مشهور، چندی قبلً نتایج گزارش‌های مالی سه‌ماهه واپسین خود را پخش کرده است. آنگونه که این خبر نشان می‌دهد، میزان سود این تولیدکننده در بازه زمانی گفته شده به ۴۵.۴ میلیارد رسیده که عددی قابل توجه است.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است این نتایج در مقایسه با درآمدهای ۴۲.۴ میلیاردی این تولیدکننده در بازه زمانی شبیه به در سال ۲۰۱۶ میلادی، پیشرفت خوبی برای کمپانی اپل به‌حساب می‌آید و صاحبنظران مارکت، این جهش را علامت موفقیت برنامه‌های تازه آن شمرده می‌کنند.

 

با توجه به جزئیات این خبر‌ها ۶۱ درصد از کل سود اپل به فروش‌های بین‌المللی این کمپانی اختصاص داشته است. صاحبنظران حتی آتی بهتری را برای اپل پیش‌بینی می‌کنند، چرا که به گمان آنها، این رقم با پیشرفت‌هایی که در عرصه سیستم‌عامل iOS، macOS، watchOS و tvOS حاصل شده است، در آتی مطمئناً بیشتر نیز خواهد شد.

این مطلب چطوره؟  مشارکت گوگل و وال مارت برای تحول ساختار خرید

با این وجود حدس مدیران اپل در این عرصه بطور کلیً واضح بوده و به روشنی هم مطرح شده است. با توجه به پیش‌بینی‌ها، سود این تولیدکننده در سه ماه پایانی سال ۲۰۱۷ میلادی، رقمی بین ۴۹ تا ۵۲ میلیارد دلار خواهد بود.

وانگهی، گروهی از مدیران اپل سود نقدی هر سهم این تولیدکننده را ۰.۶۳ دلار مطرح کرده‌اند. این میزان سود نقدی در تاریخ یکم اوت سال ۲۰۱۷ میلادی قابل پرداخت خواهد بود.
 

امیدواریم نوشته “گزارش‌های مالی خبر از سود حیرت آور کمپانی اپل دارند” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به مدیریت ICT قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری