تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

گلکسی نوت eight معرفی می‌شود

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “گلکسی نوت eight معرفی می‌شود” که پیشتر بدان میپردازیم.

نتیجا کمپانی سامسونگ امروز چهارشنبه، یکم شهریور را برای معرفی نمونه گلکسی نوت ۸ در نیویورک انتخاب کرد.

سامسونگ تصمیم گرفته است از بروزترین مدل برتر گوشی‌های هوشمند خود، گالکسی نوت ۸، طی مراسم و کنفرانسی خبری در نیویورک معرفی کند.

بعد از حاشیه‌های بسیاری که با حریق گرفتن و نقص باتری نمونه قبلی گالکسی نوت ۷ ایجاد شد، کمپانی سامسونگ تصمیم گرفته است با عرضه و معرفی نمونه تازه مجموعه نوت، به جبران خسارت وارده و جلب رضایت خریداران و طرفدارانش، پرداخت کند.

بنظر می‌رسد نوت ۸ بسیار به گالکسی S۸+ مشابه باشد که بر اساس اخبار غیر موثق موجود، نمایشگر آن اندکی بزرگ‌تر خواهد بود. به علاوه از طرف دیگر این گوشی به قلم تازه S Pen تجهیز است که بیشتر انسانها به سادگی بهره برداری از آن اشاره می کنند. با این وجود گفته می شود از خصوصیت های تازه ای مانند یادداشت کردن بروی نمایشگر حتی زمانیکه خاموش است، دارا است.

این مطلب چطوره؟  آیا آیفون X طبیعت را نابود می‌کند؟

به علاوه از طرف دیگر باید به ادامه‌ سیاست حذف کلید فیزیکی dwelling در پنل جلوی گلکسی نوت ۸ اشاره نمود. با توجه به معلومات عرضه‌شده به وسیله ایوان بلس که به افشاگری معلومات در محیط مجازی مشهور است، به نظر می‌رسد در گلکسی نوت ۸ بازهم بیننده بیننده سنسور اثر انگشت مثل گلکسی اس ۸ خواهیم بود که با توجه به معلومات عرضه‌ شده، سامسونگ در گلکسی نوت ۸ محل سنسور اثر انگشت را با فاصله‌ بیشتری از دوربین قرار داده است تا مصرف کنندگان از قبیل گلکسی اس ۸ در لمس سنسور اثر انگشت دچار اشتباه نشوند.

اغلب شنیده‌ها حاکی از آن است که نوت ۸ اولین مدل برتر سامسونگ است که به تکنولوژی پیشرفته دوربین دوتایی در پشت این گوشی تجهیز است. با این وجود کمپانی سامسونگ هنوز بطور رسمی هیچ کدام از اخبار غیر موثق پخش شده را تایید نکرده است و باید برای کسب معلومات دقیق از خصوصیت های این کالا منتظر معرفی رسمی سامسونگ باشیم.

امیدواریم نوشته “گلکسی نوت eight معرفی می‌شود” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع

این مطلب چطوره؟  چین به بزرگ‌ترین تولید کننده موبایل در جهان بدل می‌شود

عنوان منو
در حال بارگذاری