تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

گوشی تازه گوگل، بدون جک هدفون ارائه خواهد شد

رای دادن به این پست
banner

در باب تلفن همراه نوشته ای داریم با عنوان “گوشی تازه گوگل، بدون جک هدفون ارائه خواهد شد” که پیشتر بدان میپردازیم.

عکس ها پخش شده از تلفن همراه مدل برتر آتی گوگل نشان می دهد در این تلفن همراه جک هدفون حذف شده است. به علاوه از طرف دیگر گزارش‌ها حاکی از وجود لبه‌های قابل فشردن در این ابزار است.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر با استناد به گفته اندروید پلیس، عکس هایی از مدل برتر بعدی گوگل (پیکسل ایکس ال) معرفی شده است.

این عکس ها به وسیله @onleak و MySmartPrice منتشرشده‌اند. عکس ها ذکر شده نشان می‌دهند در تلفن همراه Pixel XL جک هدفون حذف شده است. به علاوه از طرف دیگر لبه های ابزار در مقایسه با نمونه‌های قبلی نیز بسیار کمتر است. وانگهی با وجود این رنگ تلفن همراه در این تصویر سیاه است، با اینحال گوگل بنا دارد آن را در رنگ‌های مختلف ارائه کند.

این مطلب چطوره؟  این‌بار LG طعمه بدافزارها!

بر اساس گزارش‌های قبلی کمپانی ال.جی این تلفن همراه را می‌سازد. درهمین راستا صاحبنظران اعتقاد دارند این تلفن همراه حاوی لبه‌های قابل فشردن خواهد بود. مصرف کنندگان با فشار لبه‌ها می توانند به دستیار شخصی گوگل دسترسی یابند.

پیش بینی می شود گوگل در ماه اکتبر از این تلفن همراه معرفی کند.

امیدواریم نوشته “گوشی تازه گوگل، بدون جک هدفون ارائه خواهد شد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به تلفن همراه قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری