تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

گوگل وارد عرصه ثبت دامنه‌های اینترنتی شد

رای دادن به این پست
banner

در باب میزبانی وب نوشته ای داریم با عنوان “گوگل وارد عرصه ثبت دامنه‌های اینترنتی شد” که پیشتر بدان میپردازیم.

کمپانی گوگل با راه‌اندازی ورژن بتای خدمات تازه خود موسوم بهGoogle Domains وارد مارکت جهانی خدمات میزبانی وب شد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از رایورز با استناد به گفته زد.دی.نت، گوگل مطرح کرد که این خدمات هنوز برای مصرف کنندگان آمریکایی ارائه شده است و به‌ازای ثبت هر اسم دامنه اینترنتی سالانه ۱۲ دلار دریافت می‌کند که با این وجود این رقم می‌تواند برحسب دامنه‌هایی که مصرف کنندگان انتخاب می‌کنند، تغییر کند.

به گفته گوگل، خدمات Domains به مصرف کنندگان کمک می‌کند تا به روش مستقیم بهترین تولیدکنندگان سایت‌های اینترنتی از نمونه Shopify، Squarespace، Weebly و Wix را بیابند، خدمات آنها را در دست بگیرند و دامنه خود را به کمک آنها مدیریت کنند.

از مهم‌ترین توانایی‌هایی که گوگل در این خدمات تازه ارایه کرده است می‌توان به ارایه پست الکترونیکی ویژه، راه‌اندازی دامنه‌های زیرمجموعه و ابزارهای مدیریتی اشاره نمود.

 

گوگل به علاوه از طرف دیگر شرح داد که مصرف کنندگان در خدمات Domains می‌توانند با پرداخت هزینه زیادی ثبت دامنه‌های شخصی را هم انجام دهند.

این مطلب چطوره؟  افزایش ۱۳ درصدی در بهره برداری از سرورهای تکمیل

گوگل از تمامی کاربرانی که ورژن بتای Domains را مورد بهره برداری قرار می‌دهند درخواست کرد تا با ارایه فیدبک های خود به این کمپانی در جهت تکمیل خدمات تازه کمک کنند.
 

امیدواریم نوشته “گوگل وارد عرصه ثبت دامنه‌های اینترنتی شد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به میزبانی وب قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری