تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

۲۲ ساعت بازی مداوم جوان آمریکایی را به کشتن داد

رای دادن به این پست
banner

در باب بازی ها نوشته ای داریم با عنوان “۲۲ ساعت بازی مداوم جوان آمریکایی را به کشتن داد” که پیشتر بدان میپردازیم.

جوان آمریکایی که ۲۲ ساعت بی‌وقفه بازی World of Tanks را آنلاین اجرا می‌کرد، نتیجا جان خود را از دست داد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از فارس با استناد به گفته کوتاکو، وی روز ۱۹ فوریه و همزمان با اینکه کماکان سرگرم انجام این بازی بود فوت کرد. برایان ویگنالت ۳۵ ساله متاهل و پدر سه فرزند بود.

نکته قابل تامل این بود که وی قصد داشت از روش اجرای این بازی به یک بنیاد خیریه به اسم Make-A-Want کمک کند. ویگنالت در هفته‌های قبلی هم روزهای متمادی بازی کرده بود تا به اهداف این بنیاد خیریه کمک کند. مدت لحظه انجام بازی به وسیله ایشان در عده ای ایام به ۲۰ ساعت هم رسیده بود.

ایشان در جریان بازی سیگار هم می‌کشید و نتیجا در تاریخ ۱۹ فوریه به دلیل نامعلومی درگذشت. شاید دوست داشته باشید بدانید که اطرافیان ایشان در ابتدا تصور می‌کردند وی به خواب رفته و کمکی به ایشان نکردند. بررسی ها برای شناسایی عامل مرگ این جوان در جریان است.

این مطلب چطوره؟  رفع فیلتر کلش‌آف‌کلنز یک ماه وقت ۶ وزیر را گرفت

وی به اشتراک مصرف کنندگان بازی World of Tanks شهرت داشت و بعد از مرگ وی مصرف کنندگان مختلف این بازی به همدردی و اظهار تاسف پرداختند.

امیدواریم نوشته “۲۲ ساعت بازی مداوم جوان آمریکایی را به کشتن داد” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به بازی قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری