تكنولوژی، ارتباطات، اطلاعات، فناوری، مخابرات، امنيت، نرم‌افزار، سخت‌افزار، وب، اينترنت، تلفن همراه، موبايل، ICT، جامعه اطلاعاتی

۵ تریلیون دلار هزینه برای شبکه جهانی وب اشیا تا سال ۲۰۲۱

رای دادن به این پست
banner

در باب شبکه جهانی وب نوشته ای داریم با عنوان “۵ تریلیون دلار هزینه برای شبکه جهانی وب اشیا تا سال ۲۰۲۱” که پیشتر بدان میپردازیم.

اقبال به شبکه جهانی وب اشیا به اشتراک صاحبان مشاغل روز به روز در حال گسترش است و صرف هزینه به وسیله کمپانی‌های تجاری در این عرصه تا سال ۲۰۱۲ به ۵ تریلیون دلار می‌رسد.

به نوشته “فن آوری آی تی” از مهر با استناد به گفته بیزینس اینسایدر، گزارش تازه موسسه بی آی اینتلیجنس، نشان می‌دهد که نسل تازه شبکه جهانی وب موسوم به شبکه جهانی وب اشیا در حال متحول کردن جهان است و اتصال حدودا همه ابزار و وسایل موجود در جهان به شبکه جهانی وب از این طریق و گسترش عظیم حجم داده‌های ساخته شده دو تحول مهمی است که از این طریق حاصل می‌شود.

در این خبر که از روش جمع‌آوری پرسش‌نامه از بیش از ۵۰۰ صنعت و کمپانی بزرگ در تمامی جهان تهیه شده، چشم اندازی جالب و حیرت‌انگیز از آتی جهان تکنولوژی ترسیم شده است.

این مطلب چطوره؟  بازنگری در هزینه شبکه جهانی وب تلفن همراه

با این شرایط تعداد ابزار و وسایل وصل به شبکه جهانی وب اشیا در سال ۲۰۲۱ به ۲۲.۵ میلیارد وسیله در تمامی جهان گسترش می‌یابد. این رقم در سال قبلی میلادی ۶.۶ میلیارد وسیله بوده است.

به علاوه از طرف دیگر میزان سرمایه گذاری و صرف هزینه کمپانی‌ها در زمینه شبکه جهانی وب اشیا تا سال ۲۰۲۱ از فاصله ۴.۸ تریلیون دلار خواهد گذشت. هدف اصلی از گسترش کاربری شبکه جهانی وب اشیا غلبه بر مساله‌های مهم جهان تکنولوژی و تسهیل عرضه خدمات دلنشین به خریداران خصوصی و دولتی و همین طور شهروندان مطرح شده است.

امیدواریم نوشته “۵ تریلیون دلار هزینه برای شبکه جهانی وب اشیا تا سال ۲۰۲۱” مورد بهره برداری شما علاقه مندان به وب قرار گرفته است.

منبع


عنوان منو
در حال بارگذاری